Kontakt

Kontakt

ISOROC Polska S.A

ul. Leśna 30
13-100 Nidzica

tel.: +48 89 625 03 00
fax.: +48 89 625 03 02

e-mail: nidzica@isoroc.pl

KRS 0000476683 Sąd Rejonowy
w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy

NIP 527-243-55-36
REGON 015741851
Kapitał zakładowy: 32 673 470,00 PLN

ING BANK ŚLĄSKI S.A.

PLN 85 1050 0086 1000 0090 3139 7947
EUR 90 1050 0086 1000 0090 3139 7954

Administratorem Twoich danych jest ISOROC Polska S.A.

Nasza siedziba znajduje się w Nidzicy. Nasze akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 476683, kapitał zakładowy 32.673.470,00 zł, NIP 5272435536

Dyrektor Sprzedaży ISOROC

Tomasz Parys

e-mail: t.parys@isoroc.pl

Regionalni Doradcy Techniczno-Handlowi
1
DTH01
Marcin Łysakowski

+48 504 220 221
m.lysakowski@isoroc.pl

2
DTH02 / RKS
Andrzej Mikłaszewicz

+48 798 840 524
a.miklaszewicz@isoroc.pl

3
DTH03
Robert Wiśniewski

+48 504 220 211
r.wisniewski@isoroc.pl

4
DTH04 / RKS
Piotr Grabski

+48 504 220 208
p.grabski@isoroc.pl

5
DTH05
Paweł Góral

+48 504 220 200
p.goral@isoroc.pl

6
DTH06
Karol Nawrocki

+48 504 220 215
k.nawrocki@isoroc.pl




Regionalni Kierownicy Sprzedaży
1/2/3
Andrzej Mikłaszewicz

+48 798 840 524
a.miklaszewicz@isoroc.pl

4/5/6
Piotr Grabski

+48 504 220 208
p.grabski@isoroc.pl

Biuro Obsługi Klienta

Marta Parecka
Kierownik Działu Obsługi Klienta

tel.: +48 89 625 03 46
kom.: +48 515 278 369
e-mail: m.parecka@isoroc.pl

Magdalena Prusińska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

(pomorskie, zachodnio-pomorskie,
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie,
lubuskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie)

tel.: +48 89 625 03 12
kom.: +48 504 220 223
e-mail: m.prusinska@isoroc.pl

Agnieszka Budka
Specjalista ds. Obsługi Klienta

(mazowieckie, lubelskie, dolnośląskie, łódzkie,
świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie,
opolskie)

tel.: +48 89 625 03 27
kom.: +48 509 757 386
e-mail: a.budka@isoroc.pl

Dział Sprzedaży OEM

Tomasz Parys
Dyrektor Sprzedaży

e-mail: t.parys@isoroc.pl

Paweł Jasiński
Kierownik Eksportu i Sprzedaży OEM

kom.: +48 517 589 954
e-mail: p.jasinski@isoroc.pl

Doradca Techniczny

Mateusz Mazur
Doradca Techniczny

tel.: +48 89 625 03 47
kom.: +48 604 227 017
e-mail: m.mazur@isoroc.pl